MFR-50FTE52-3K24
MFR.Part #
MFR-50FTE52-3K24
JLCPCB Part #
C6591470
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS