MFR-50FRF52-56K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-56K
JLCPCB Part #
C3408577
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS