HHV-50FB-52-63M4
MFR.Part #
HHV-50FB-52-63M4
JLCPCB Part #
C1390176
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS