MFR-25FTF52-51R1
MFR.Part #
MFR-25FTF52-51R1
JLCPCB Part #
C1371711
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS