SR0805KR-0762KL
MFR.Part #
SR0805KR-0762KL
JLCPCB Part #
C4305077
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS