HHV-25FT-52-3M65
MFR.Part #
HHV-25FT-52-3M65
JLCPCB Part #
C3505434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS