MFR-25FTE52-1R2
MFR.Part #
MFR-25FTE52-1R2
JLCPCB Part #
C1377229
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS