RC1206FR-7W5K6L
MFR.Part #
RC1206FR-7W5K6L
JLCPCB Part #
C6379053
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS