FMP300FBF73-113K
MFR.Part #
FMP300FBF73-113K
JLCPCB Part #
C3564556
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS