MFR-25FBF52-392K
MFR.Part #
MFR-25FBF52-392K
JLCPCB Part #
C1367208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS