RT0402BRE0773K2L
MFR.Part #
RT0402BRE0773K2L
JLCPCB Part #
C853389
Description
-55℃~+155℃ 63mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS