MF0207FRD52-27R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FRD52-27R
JLCPCB Part #
C3390926
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS