MFR200FRE52-2M26
MFR.Part #
MFR200FRE52-2M26
JLCPCB Part #
C3530826
Description
-55℃~+155℃ 2.26MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS