MFR50SFRF52-402R
MFR.Part #
MFR50SFRF52-402R
JLCPCB Part #
C1746931
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS