AT0805CRD0773R2L
MFR.Part #
AT0805CRD0773R2L
JLCPCB Part #
C2148941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS