MFR50SFRF52-130R
MFR.Part #
MFR50SFRF52-130R
JLCPCB Part #
C1746441
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS