MFR50SFRE52-7K5
MFR.Part #
MFR50SFRE52-7K5
JLCPCB Part #
C3476491
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS