RT0805BRC074K87L
MFR.Part #
RT0805BRC074K87L
JLCPCB Part #
C864968
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS