MFR50SFBE52-51K1
MFR.Part #
MFR50SFBE52-51K1
JLCPCB Part #
C1371816
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS