RV1206JR-07150KL
MFR.Part #
RV1206JR-07150KL
JLCPCB Part #
C309668
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS