AA2010FK-07180RL
MFR.Part #
AA2010FK-07180RL
JLCPCB Part #
C4036801
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS