MFR50SFBE52-3R01
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3R01
JLCPCB Part #
C1378032
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS