MFP50SBRD52-81K6
MFR.Part #
MFP50SBRD52-81K6
JLCPCB Part #
C3540099
Description
-55℃~+155℃ 500mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS