MFR50SFBE52-3K01
MFR.Part #
MFR50SFBE52-3K01
JLCPCB Part #
C1372108
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS