MFR50SFBE52-37R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFBE52-37R4
JLCPCB Part #
C3417198
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS