AA0603FR-075K23L
MFR.Part #
AA0603FR-075K23L
JLCPCB Part #
C2101288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS