MFR50SFBE52-32R4
MFR.Part #
MFR50SFBE52-32R4
JLCPCB Part #
C1371998
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS