MFR50SDRE52-34R
MFR.Part #
MFR50SDRE52-34R
JLCPCB Part #
C1749260
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS