YC164-FR-07422RL
MFR.Part #
YC164-FR-07422RL
JLCPCB Part #
C7417707
Description
4 422Ω 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS