FMP100FRE52-249R
MFR.Part #
FMP100FRE52-249R
JLCPCB Part #
C1761334
Description
-55℃~+155℃ 1W 249Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS