MFR50SDRE52-243R
MFR.Part #
MFR50SDRE52-243R
JLCPCB Part #
C1748210
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS