RSF-50JT-52-43R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-43R
JLCPCB Part #
C1377651
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS