MFR50SDRD52-42R2
MFR.Part #
MFR50SDRD52-42R2
JLCPCB Part #
C1752859
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS