HHV-25FT-52-412K
MFR.Part #
HHV-25FT-52-412K
JLCPCB Part #
C1387915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS