MFR50SDRD52-143K
MFR.Part #
MFR50SDRD52-143K
JLCPCB Part #
C1753184
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS