AA0201FR-07392RL
MFR.Part #
AA0201FR-07392RL
JLCPCB Part #
C2103607
Description
-55℃~+155℃ 25V 392Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS