RT0805WRB07174RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRB07174RL
JLCPCB Part #
C4196163
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS