MFR50SDBE52-44R8
MFR.Part #
MFR50SDBE52-44R8
JLCPCB Part #
C3556985
Description
-55℃~+155℃ 44.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS