FMP300FTF73-3K3
MFR.Part #
FMP300FTF73-3K3
JLCPCB Part #
C1388770
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS