MFR2WSFTF52-4K87
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-4K87
JLCPCB Part #
C1383281
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS