AT0402FRE074K3L
MFR.Part #
AT0402FRE074K3L
JLCPCB Part #
C7217771
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS