MFR2WSFTF52-34R8
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-34R8
JLCPCB Part #
C1382305
Description
-55℃~+155℃ 2W 34.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS