MFR50SFRF52-8K06
MFR.Part #
MFR50SFRF52-8K06
JLCPCB Part #
C3498631
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS