MFR2WSFTF52-33K2
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-33K2
JLCPCB Part #
C1382359
Description
-55℃~+155℃ 2W 33.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS