RT0805CRD072K2L
MFR.Part #
RT0805CRD072K2L
JLCPCB Part #
C4336726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS