MFR100FRF73-8K2
MFR.Part #
MFR100FRF73-8K2
JLCPCB Part #
C3534319
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS