MFR-12FTF52-61R9
MFR.Part #
MFR-12FTF52-61R9
JLCPCB Part #
C3544158
Description
-55℃~+155℃ 167mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS