MFR100FRF73-133K
MFR.Part #
MFR100FRF73-133K
JLCPCB Part #
C1759755
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS