MFR2WSFTF52-28R7
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-28R7
JLCPCB Part #
C3510911
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS