AT0805DRD07200RL
MFR.Part #
AT0805DRD07200RL
JLCPCB Part #
C2137649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS